EFT-terapeuter i Norge

Her finner du en oversikt over terapeuter i Emosjonsfokusert individualterapi, parterapi og familieterapi.

Individualterapi

Sertifiserte EFT-terapeuter:

Anne Hilde Vassbø Hagen (Bergen) - hagen@ipr.no

Cecilie Honningsvåg (Bergen) - honningsvaag@ipr.no

Didrik Hummelsund (Bergen) - hummelsund@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn (Bergen) - fyhn@ipr.no

Vanja Hjelmseth (Bergen) - hjelmseth@ipr.no

Mona Duckert (Oslo) - md@interaction.no

Sigrid Skeide (Oslo) - skeide@ipr.no

Thomas Nordhagen (Oslo) - thomas@psykologia.no

Aksel Inge Sinding (Oslo) - sinding@ipr.no


EFT-terapeuter under sertifisering:

Ane Wilhelmsen Langeland (Bergen) - wilhelmsen-langeland@ipr.no ( fullført 3-årig )

Bente Austbø (Bergen) - austbo@ipr.no ( fullført 1-årig )

Cecilie Nordenson (Bergen) - cecilienordenson@live.no

Hanna Aardal (Bergen) - aardal@ipr.no ( fullført 3-årig)

Kjersti Lyngstad (Bergen) - lyngstad@ipr.no ( fullført 3-årig )

Marit N. Albertsen (Bergen) - albertsen@ipr.no ( fullført 1-årig )

Aslak Hjeltnes (Bergen) - aslak.hjeltnes@uib.no ( fullført 3-årig )

Kristine Tofte (Stord) - ktofte@hotmail.com ( fullført 3-årig )

Jaran Olsen (Oslo) - jaran@ipr.no ( fullført 3-årig )

Cathrine Moestue (Oslo) - cathrine@psykologmoestue.no ( fullført 3-årig )

Hanne Albertsen (Oslo) - hanne@ipr.no ( fullført 3-årig )

Nadia Ansar (Oslo) - ansar@ipr.no ( fullført 3-årig )

Tonje Moe Thompson (Oslo) - tonje@ipr.no

Per-Magnus Moe Thompson (Oslo) - permagnus@ipr.no ( fullført 2-årig )

Serina Pedersen Vorland - post@psykologserinavorland.com ( fullført 3-årig )

Victoria Forsberg (Oslo) - forsberg@ipr.no ( fullført 1-årig )

Kaja Betin (Oslo) - kaja@psykologhjelposlo.no

Marianne Hellebust - hellebust@ipr.no ( fullført 3-årig )

Marianne Magnesdotter Helleseth - marianne@helleseth.no ( fullført 3-årig )

Catrin Sagen (Oslo) - sagen@ipr.no ( fullført 1-årig )

Ane Bente Gjul - (Oslo) - gjul@ipr.no ( fullført 1-årig )

Albert Braae-Johannessen - ( Oslo ) - albertbraae@me.com

( fullført 1-årig )




Parterapi

Sertifiserte EFT-parterapeuter:

Anne Hilde Vassbø Hagen (Bergen) - hagen@ipr.no

Didrik Hummelsund (Bergen) - hummelsund@ipr.no

Jan Reidar Stiegler (Bergen) - stiegler@ipr.no

Vanja Hjelmseth (Bergen) - hjelmseth@ipr.no

Hanna Aardal (Bergen) - aardal@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn (Bergen) - fyhn@ipr.no

Cecilie Honningsvåg (Bergen) - honningsvaag@ipr.no

Tonje Moe Thompson (Oslo) - tonje.moe@me.com

Ane Bente Gjul - (Oslo) - gjul@ipr.no

Catrin Sagen (Oslo) - sagen@ipr.no


EFT-parterapeuter under sertifisering:

Christine Lien (Bergen) - christine@krisepsyk.no

Anna Sigridsdatter Heen (Oslo) - sigridsdatter@icloud.com

Øystein Solberg (Stavanger) - oystein.solberg@atv-stiftelsen.no

Albert Braae-Johannessen - ( Oslo ) - albertbraae@me.com


Familieterapi og foreldreveiledning

Sertifiserte EFST-terapeuter/foreldreveiledere:

Anne Hilde Vassbø Hagen (Bergen) - hagen@ipr.no

Bente Austbø (Bergen) - austbo@ipr.no

Hanna Aardal (Bergen) - aardal@ipr.no

Vanja Hjelmseth (Bergen) - hjelmseth@ipr.no

Kristin Hannevik Fyhn (Bergen) - fyhn@ipr.no

Marit N. Albertsen (Bergen) - albertsen@ipr.no

Cecilie Honningsvåg (Bergen) - honningsvaag@ipr.no

Nadia Ansar (Oslo) - ansar@ipr.no

Ane Bente Gjul (Oslo) - gjul@ipr.no

Catrin Sagen (Oslo) - sagen@ipr.no

Sigrid Skeide (Oslo) - skeide@ipr.no

Per- Magnus Moe Thompson (Oslo) - permagnus@ipr.no

Kjersti Vreim (Oslo) - kjersti.vreim@ahus.no

Bettina Tungevåg (Oslo) - bettina.tungevag@ahus.no

Aksel Inge Sinding (Oslo) - sinding@ipr.no



EFST-terapeuter/foreldreveiledere under sertifisering:

Erle Katina Engelstad - erle.katina.fossum@gmail.com

Elisabeth K. Gislerud - post@bekkestuapsykologen.no


*Under sertifisering vil si at terapeuten har tatt deler av utdanningen